Новини

 

18

листопада

Усі  учасники дорожнього руху повинні бути уважними та відповідальними за кермом, адже безпека на  дорозі  залежить від кожного. Так, один просинається вранці з гарним настроєм та вирушає на своєму авто на улюблену роботу, а інший - ще не зовсім прокинувся, але теж сів за кермо.


22

жовтня

У жовтні відбулась прем’єра, на яку ми дуже чекали. Побачив світ  історичний екшн «Захар Беркут» - екранізація повісті видатного українського письменника Івана Франка.  Над фільмом працювали фахівці з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії.


02

жовтня

ПрАТ «Європейський страховий альянс» здійснило виплату страхового відшкодування за договором автострахування КАСКО.


20

вересня

У зв’язку з проведенням заходу 20 вересня 2019 року Центральний офіс ПрАТ «Європейський страховий альянс» працюватиме до 15.00. Телефонні лінії для звернення застрахованих осіб працюватимуть у звичайному режимі (цілодобово).


28

серпня

Моторне (транспортне) страхове бюро України  поставило оцінки за 2-й квартал 2019 року страховикам, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Кольорова індикація оцінок опублікована на офіційному сайті Бюро у так званому «світлофорі».