Новини

 

28

серпня

Моторне (транспортне) страхове бюро України  поставило оцінки за 2-й квартал 2019 року страховикам, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Кольорова індикація оцінок опублікована на офіційному сайті Бюро у так званому «світлофорі».


06

серпня

05 серпня 2019 року РА «Стандарт-Рейтинг» прийняло рішення про оновлення кредитного рейтингу/рейтингу фінансової стійкості ПрАТ «Європейський страховий альянс» на рівні uaAA.


29

липня

Голова Правління ПрАТ «Європейський страховий альянс» Марина Воронянська взяла участь в конференції Асоціації «Страховий бізнес», що відбулась 17-19 липня у м. Львів. 


22

липня

Серйозна дорожньо-транспортна пригода сталася із автомобілем MERCEDES-BENZ GLE 250D, застрахованим за договором каско. Водій не зміг впоратись з керуванням і машина на повній швидкості вилетіла на узбіччя та перекинулася на дах.


21

червня

Літо - час практики для студентів. Цього року виробничу практику у планово-економічному департаменті ПрАТ "Європейський страховий альянс" пройшли студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування "Київського технікуму готельного господарства (КТГГ).