Онлайн замовлення полісу ОСЦПВ (Автоцивілка)

Заповнивши форму нижче Ви можете замовити та оплатити поліс ОСЦПВ (обов'язкова автоцивілка). ОСЦПВ - відповідно Закону України обов'язковий вид страхування, який передбачає страхування відповідальності водія у разі спричинення ДТП та нанесення шкоди майну або здоров'ю третіх осіб. Страхова компанія на умовах договору виплачує компенсацію постраждалим замість винного в такому випадку водія.

Відповідно Розпорядження Нацкомфінпослуг з 07.02.2018 в Україні забезпечується можливість укладання договорів ОСЦПВ (Обов'язкова Автоцивілка) в електронній формі. Це означає, що після оплати поліс страхування буде автоматично зареєстрований в базах МТСБУ та Поліції, а Ви зможете отримати договір на електронну адресу без необхідності відвідувати офіс компанії! Для отримання електронного полісу ОСЦПВ необхідно заповнити форму нижче та провести оплату банківською карткою. Детальна інформація також доступна на сайті

Порядок застосування коригуючого коефіцієнта бонус-малус при укладенні полісів обов'язкового страхування цивільно-правовї відповідальності власників наземних транспортних засобів в ПрАТ "Європейський страховий альянс"

Замовити поліс ОСЦПВ онлайн!
1. Розрахунок платежу
1 рік
фізична особа
0 грн.

Вартість страхового полісу 1382.40 грн. *

* електронна форма договору при страхуванні фізичними особами ТЗ, що не використовуються у якості таксі/маршрутне таксі та не підлягають Обов`язковому технічному контролю (ОТК), або термін наступного проходження ОТК більше 1 року від дати страхування


Далі
2. Контактні дані
3. Дані поліса
4. Активація


Центр продажу:
03038, м. Київ, вул. Ямська, 28
тел.: +38 (044) 254-63-00, +38 (044) 254-63-40;

Служба контролю якості

Якщо Ви знайшли помилки на сайті або зауваження до якості обслуговування співробітниками компанії, звертайтеся в службу контролю якості обслуговування.