Новини

06

грудня

В МТСБУ підвели підсумки роботи страховиків, які реалізують поліси ОСЦПВ, за третій квартал цього року.

18

листопада

Усі  учасники дорожнього руху повинні бути уважними та відповідальними за кермом, адже безпека на  дорозі  залежить від кожного. Так, один просинається вранці з гарним настроєм та вирушає на своєму авто на улюблену роботу, а інший - ще не зовсім прокинувся, але теж сів за кермо.

22

жовтня

У жовтні відбулась прем’єра, на яку ми дуже чекали. Побачив світ  історичний екшн «Захар Беркут» - екранізація повісті видатного українського письменника Івана Франка.  Над фільмом працювали фахівці з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії.

02

жовтня

ПрАТ «Європейський страховий альянс» здійснило виплату страхового відшкодування за договором автострахування КАСКО.

20

вересня

У зв’язку з проведенням заходу 20 вересня 2019 року Центральний офіс ПрАТ «Європейський страховий альянс» працюватиме до 15.00. Телефонні лінії для звернення застрахованих осіб працюватимуть у звичайному режимі (цілодобово).

Всі новини

Про Компанію

У 2018 році ми виплатили страхових відшкодувань на загальну суму 86,93 млн. грн.
За 2018 рік укладено 89046 договорів страхування на загальну суму 270,81 млн. грн. з клієнтами по всій території України. Кожного з них ми цінуємо і намагаємося максимально задовольнити індивідуальні потреби.
Ми працюємо на ринку України з 1994 року і маємо ліцензії на усі популярні види страхування.
Наш кредитний рейтинг надійності, присвоєний рейтинговим агенством "Стандарт Рейтинг", на рівні uaAА, що характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.

Детальніше про Компанію