Новини

12

липня

ПрАТ «Європейський страховий альянс», «НОРТ Консалтинг», Громадська спілка «НОРТ» та Університет економіки та права «КРОК» підписали угоду про співпрацю, предметом якої є підвищення обізнаності молоді у питаннях фінансів, маркетингу та управління.

22

червня

В житті автомобілістів трапляються ситуації, коли вони зазнають значних матеріальних збитків, а відшкодування від страхової компанії стає єдиною втіхою. Прикра подія сталась з нашим клієнтом.

16

червня

Цієї неділі професійне свято у представників найгуманнішої в світі професії - медичних працівників!

Шановні наші медики, прийміть щирі слова вдячності за вашу чуйність, доброту та готовність не шкодуючи зусиль та часу прийти на допомогу.

02

червня

ПрАТ "Європейський страховий альянс" приєдналось до проекту Благодійного фонду "Єднання спільноти", присвяченого Дню захисту дітей-2017. Співробітники компанії передали засоби гігієни важкохворим сиротам з АТО, дітям з інвалідністю та хворим дітям з малозабезпечених сімей.

22

травня

З 22 травня 2017 року розпочалась спільна акція Мережі стоматологічних клінік "Аstra Dent" та СК "Європейський страховий альянс" для користувачів мережі Facebook, яка триватиме до 31 травня 2017 року.

Всі новини

Про Компанію

У першому кварталі 2017 року ми виплатили страхових відшкодувань на загальну суму 15,26 млн. грн.
З початку поточного року укладено близько 13 000 договорів страхування на загальну суму 44,82 млн. грн. з клієнтами по всій території України. Кожного з них ми цінуємо і намагаємося максимально задовольнити індивідуальні потреби.
Ми працюємо на ринку України з 1994 року і маємо ліцензії на усі популярні види страхування.
Наш кредитний рейтинг надійності, присвоєний рейтинговим агенством "Стандарт Рейтинг", на рівні uaAА, що характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.

Детальніше про Компанію