Новини

18

червня

Причиною страхового випадку, що стався з нашим клієнтом - водієм застрахованого автомобіля FIAT NUOVO DOBLO, стала невірно розрахована дистанція.

15

червня

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє свято представники благородної та відповідальної професії - медичні працівники!

05

червня

Провівши аналіз діяльності ПрАТ «Європейський страховий альянс» за перший квартал 2018 року, РА «Стандарт-Рейтинг» прийняло рішення про оновлення рейтингу фінансової стійкості Страховика (кредитного рейтингу) на рівні uaAA за національною шкалою - дуже висока фінансова стійкість порівняно з іншим

01

червня

Сьогодні в Україні і в усьому світі відзначається День захисту дітей. Традиційно 1 червня проводяться різноманітні культурні та соціальні заходи. Дітлахи завжди чекають на це свято, особливо важкохворі. Вони, як ніхто інший, потребують нашої уваги та підтримки.

29

травня

МТСБУ оприлюднило показники діяльності страховиків у першому кварталі 2018 року та графічний інформер «світлофор», що дозволяє клієнту швидко та зручно обрати страхову компанію.

Всі новини

Про Компанію

У першому кварталі 2017 року ми виплатили страхових відшкодувань на загальну суму 15,26 млн. грн.
З початку поточного року укладено близько 13 000 договорів страхування на загальну суму 44,82 млн. грн. з клієнтами по всій території України. Кожного з них ми цінуємо і намагаємося максимально задовольнити індивідуальні потреби.
Ми працюємо на ринку України з 1994 року і маємо ліцензії на усі популярні види страхування.
Наш кредитний рейтинг надійності, присвоєний рейтинговим агенством "Стандарт Рейтинг", на рівні uaAА, що характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.

Детальніше про Компанію