Рейтинги

Наш кредитний рейтинг надійності (фінансової стійкості), присвоєний рейтинговим агентством "Стандарт Рейтинг", за національною шкалою на рівні uaAА.

Страховик з рейтингом uaAА характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.

svidotstvo_esa_2017_.jpg

16 листопада 2017 року

Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг"  прийняло рішення про оновлення кредитного рейтингу (рейтингу фінансової стійкості страховика) ПрАТ "Європейський страховий альянс" - за національною шкалою на рівні uaAA. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю/кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими страховиками. Рейтингова оцінка оновлювалась, виходячи з аналізу роботи Компанії за 9 місяців 2017 року. При підтвердженні рейтингу Агентство виділило такі чинники: зростання ділової активності, хороші показники дохідності, високий рівень виплат, високий рівень капіталізації та хороший рівень ліквідності.
Детальніше...


Служба контролю якості

Якщо Ви знайшли помилки на сайті або зауваження до якості обслуговування співробітниками компанії, звертайтеся в службу контролю якості обслуговування.