job.jpg

Вакансії

Головний спеціаліст відділу страхового обліку

Вимоги: вища освіта (фінанси, економіка, бухгалтерський облік); досвід роботи в страхуванні від 2-х років; впевнений користувач ПК, MS Office (MS Excel); аналітичний склад розуму, вміння систематизувати інформацію; уважність, відповідальність, порядність, комунікабельність; готовність навчатися.
Обов'язки: робота з ЦБД МТСБУ; опрацювання запитів зі зміни даних в обліковій системі; облік, контроль та інвентаризація бланків суворої звітності; контроль повноти та своєчасності даних по зіпсованим та переоформленим полісам, внесеним в облікову систему; введення даних по договорах страхування в інформаційну облікову систему 1С 8,3; координація процесів обліку страхових  договорів; контроль ведення коректної бази даних; проведення розторгнення /переоформлення договорів страхування в системі 1С; опрацювання запитів та робота зі страховими посередниками і регіональними підрозділами.
Умови: комфортне робоче місце у сучасному офісі в центрі Києва (поблизу метро Олімпійська, Палац Україна); офіційне працевлаштування; повне дотримання норм Трудового Кодексу; конкурентна заробітна плата (визначається за результатом співбесіди); можливість працювати в стабільній Компанії; відпустка 24 календарних дні; перспективи кар’єрного та професійного зростання.
Чекаємо на Ваше резюме за адресою: hr@eia.com.ua

Спеціаліст відділу страхового обліку

Вимоги: вища освіта (фінанси, економіка, бухгалтерський облік); досвід роботи від 1 року (бажано у страхуванні); впевнений користувач ПК, 1С, MS Office (MS Excel); аналітичний склад розуму, вміння систематизувати інформацію; уважність, відповідальність, порядність, комунікабельність; готовність навчатися.

Обов'язки: введення даних по договорах страхування в інформаційну облікову систему 1С; опрацювання запитів зі зміни даних в обліковій системі; участь в обліку, контролі та інвентаризації бланків суворої звітності; контроль повноти та своєчасності внесених даних по зіпсованих та переоформлених полісах, внесених в облікову систему; проведення розторгнення /переоформлення договорів страхування в системі 1С; опрацювання запитів та робота зі страховими посередниками та регіональними підрозділами.

 Умови: комфортне робоче місце у сучасному офісі в центрі Києва (поблизу метро Олімпійська, Палац Україна); офіційне працевлаштування; повне дотримання норм Трудового Кодексу; конкурентна заробітна плата (визначається за результатом співбесіди); можливість працювати в стабільній Компанії; відпустка 24 календарних дні; перспективи кар’ єрного та професійного зростання.

Чекаємо на Ваше резюме за адресою: hr@eia.com.ua

Фахівець/агент з продажу страхових продуктів

ПрАТ «Європейський страховий альянс» запрошує до своєї команди активних, відповідальних, енергійних та результативних фахівців/агентів з продажу страхових продуктів (повна або часткова зайнятість).

Вимоги: вища освіта; досвід роботи у страховій галузі від 1 року; знання ПК (MS Office, Exel, електронна пошта); вміння та бажання продавати. Наявність власного страхового портфелю буде перевагою.

Обов'язки: активний пошук нових клієнтів та партнерів; проведення переговорів, презентацій; укладання договорів страхування; нформаційно-консультаційний супровід клієнтів.

Ми пропонуємо: роботу у сучасній компанії в привітному професійному колективі; офіційне працевлаштування; комфортне робоче місце у офісі в центрі Києва (поблизу метро Олімпійська, Палац Україна); п'ятиденний робочий тиждень з 9.00 до 18.00 (у п'ятницю - до 17.30); конкурентну заробітну плату (ставка + бонуси); можливість навчання та професійного розвитку.

Чекаємо на Ваше резюме за адресою: hr@eia.com.ua

Директор філії

ПрАТ «Європейський страховий альянс» розгляне резюме кандидатів на посаду директора у Херсонську дирекцію — відокремлений підрозділ страхової компанії.

Вимоги: вища освіта, досвід роботи у страховому бізнесі (наявність власного страхового портфелю/своєї команди).

Обов’язки: пошук та залучення нових клієнтів, укладання договорів страхування, розвиток дирекції.

Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування та конкурентний рівень заработної плати (за підсумками співбесіди).

Подробиці можна дізнатись за телефоном: (067) 408−45−87.

Контактна особа: Желєзняк Леонід Іванович.

Чекаємо на Ваше резюме за адресою: hr@eia.com.ua