job.jpg

Вакансії

Лікар-координатор

Шукаємо уважного лікаря-координатора, якому зможемо довірити турботу про наших застрахованих. Якщо Ви маєте вищу або середню медичну освіту (можна фармосвіту), гарні комунікативні навички, володієте українською та російською мовою, знаєте ПК, наша вакансія саме для ВАС!

Досвід роботи в ЛПУ вітається, але не обов'язковий, головне - бажання вчитися і розвиватися!

До обов'язків буде входити організація медичної допомоги застрахованим особам, консультування клієнтів з медичного страхування, облік звернень в електронній базі даних.

Робота в затишному офісі в центрі Києва (поблизу метро Олімпійська), офіційне працевлаштування, п'ятиденний робочий тиждень з 9:00 до 18:00 (п'ятниця на годину коротше) або індивідуальний графік чергувань.

Конкурентна заробітна плата від 9000 грн. (за результатами співбесіди).

Всі додаткові питання задавайте по телефону: (067) 223-39-88 (Зозуля Людмила).

Чекаємо на Ваше резюме за адресою: hr@eia.com.ua

Лікар-експерт

У зв'язку з розширенням запрошуємо на роботу кваліфікованого лікаря-експерта до відділу врегулювання страхових випадків з особистих видів страхування (ДМС).

Вимоги: вища або середня медична освіта, комунікативні навички, знання ПК на рівні досвідченого користувача (Windows, MSOffice, 1С), досвід роботи від 1 року.

До обов'язків буде входити: проведення первинної експертизи медичних документів, що надходять до компанії з ЛПУ та від застрахованих осіб; збирання необхідної інформації та документів для виплати за страховим випадком; перевірка пакету документів на повному та правильність оформлення; визначення суми страхової виплати, підготовка розрахунку, страхового акту.

Робота в затишному офісі в центрі Києва (поблизу метро Олімпійська), офіційне працевлаштування, п'ятиденний робочий тиждень з 9:00 до 18:00 (п'ятниця на годину коротше).

Заробітна плата - від 9000 грн.

Всі додаткові питання задавайте по телефону: (044) 599-92-04 (Людмила Козенко).Чекаємо на Ваше резюме за адресою: hr@eia.com.ua

Заступник начальника відділу врегулювання з особистого страхування

Запрошуємо до нашої команди активного, цілеспрямованого, організованого та відповідального співробітника на посаду заступника начальника відділу врегулювання страхових випадків з особистого страхування (добровільне медичне страхування).

Вимоги: вища медична освіта, комунікативні навички, знання ПК на рівні досвідченого користувача (Windows, MSOffice, 1С), досвід роботи від 1 року.

До обов'язків буде входити:
забезпечення оперативного врегулювання страхових випадків та внесення інформації до електронної бази даних; аналіз вхідної документації стосовно випадку, який може бути визнано страховим; направлення запитів до ЛПУ, контроль своєчасного надання відповідей та проведення розслідувань, формування пакету документів на виплату або рішень про відмову у виплаті відшкодування.

Робота в затишному офісі в центрі Києва (поблизу метро Олімпійська), офіційне працевлаштування, п'ятиденний робочий тиждень з 9:00 до 18:00 (п'ятниця на годину коротше).

Заробітна плата – від 10 500 грн.

Всі додаткові питання задавайте по телефону: (044) 254-63-00 (Вікторія Голяк).

Чекаємо на Ваше резюме за адресою: hr@eia.com.ua