Публікації

 

31

липня

Житло - це основа добробуту в житті кожної людини. Про форму захисту своєї власності замислюються тільки після того, як сталася біда. Щоб не переживати зайвий раз про домівку, багато хто замислюється про страхування найціннішого майна - нерухомості. Укрстрахование дізналося у експертів, чому варто купувати такі поліси, чи буде обов'язковим страхування відповідальності власників нерухомості, а також які перспективи розвитку цієї галузі. Відповідає Олена Калініна, начальник управління по роботі зі страховими посередниками ПрАТ «Європейський страховий альянс».


27

червня

Страховий ринок в Україні розвивається досить швидко, особливо динамічна сфера корпоративного добровільного медичного страхування. Це пов'язано з тим, що для багатьох кваліфікованих співробітників наявність поліса ДМС - вирішальний фактор при виборі роботодавця. УкрСтрахование запитав у експертів, які проблеми існують у розвитку корпоративного ДМС, які перспективи даного сегмента, що найчастіше входить в пакет послуг, а також чого потребує ринок ДМС на даний момент. Відповідає Вікторія Голяк – Директор Дирекції особистих видів страхування ПрАТ «Європейський страховий альянс».


21

червня

Поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів перед третіми особами залишається необхідним атрибутом будь-якої автомобільної поїздки. І не лише через вірогідність поліцейської перевірки. У разі несподіванок на дорозі він може стати у нагоді вам. Цей вид страхування в Україні діє вже давно, проте за останні роки відбулося чимало позитивних змін. Разом з «Європейським страховим альянсом» Мааnimo вирішив нагадати декілька простих можливостей - від покупки до сервісу, якими можуть скористатись українські водії і які спрощують життя.


21

травня

Страхування КАСКО затребуване автовласниками, які з відповідальністю ставляться до питання захисту свого автомобіля від пошкодження в результаті ДТП, викрадення або протиправних дій третіх осіб. Але за час існування такого виду послуг, автовласники вже встигли сформувати ряд питань про цей поліс. "УкрСтрахование" вирішив отримати відповіді на питання, що цікавлять водіїв. Відповідає Кирил  Кашура, Директор Дирекції партнерських продажів ПрАТ «Європейський страховий альянс».


21

травня

В Україні щодоби фіксується в середньому 15 викрадень автомобілів і майже 400 серйозних ДТП. Коли проходять емоції, починаєш замислюватися про фінансову складову: хто заплатить мені за розбиту машину, хто відшкодує втрати? Це як раз той випадок, коли необхідно мати КАСКО.
Maanimo продовжує рубрику «Страховий лікбез» і разом з «Європейським страховим альянсом» розповідає, що являє собою цей вид страхування, і які переваги отримає його власник.