Публікації

 

16

червня

Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко: "Основним завданням МТСБУ в 2016 році було покращення якості клієнтського сервісу, скорочення термінів регламентних виплат і зміна процедури врегулювання для зручності клієнта". Інтерв'ю на forinsurer.com


03

квітня

Олена Смолич, директор дирекції продажів і сервісного обслуговування з особистих видів страхування ПрАТ «Європейський страховий альянс», розповіла щотижневику «Контракти» про програми добровільного медичного страхування, які пропонує компанія корпоративним клієнтам, та важливі аспекти, за якими клієнти приймають рішення щодо страхування співробітників.


22

березня

Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко: "Діджиталізація - це не просто модний тренд і не самоціль, це спосіб зробити страхування більш комфортним для клієнтів, а страховикам - гідно відповісти на ті бізнес-виклики, які ставить перед ними технічний прогрес".


28

грудня

У 2016 році компанії "Європейський страховий альянс" виповнилось 22 роки. Про історію, досягнення та плани на майбутнє читайте в інтерв'ю з головою правління Мариною Воронянською.


14

листопада

Підприємства та організації, які укладають договори медичного страхування на користь своїх працівників, давно оцінили переваги страхової медицини.