Партнером "Європейського страхового альянсу" став "Поларіс Сателіт"


«Європейський страховий альянс» уклав договір про співпрацю з компанією  «Поларіс Сателіт». Тепер всі клієнти страховика з автострахування Каско мають можливість отримати знижку в тарифі, якщо їх автомобіль буде обладнано супутниковою GPS сигналізацією «Поларіс Сателіт». Страховий тариф розраховується індивідуально, а на встановлення протиугінної системи за направленням страховика можливі суттєві знижки - до 60%.

Супутникова протиугінна система преміум-класу «Поларіс Сателіт» - це активний захист автомобіля і його власника, що дає можливість оперативно впливати на хід подій при спробі викрадення або розбійного нападу. Система функціонує на всій території України, СНД і Європи. Ключовою її відмінністю від звичайних автомобільних сигналізацій є комбіноване використання супутників угрупування GPS і зв'язку GSM стандарту, по якій передається тривога в Диспетчерський Центр, працюючий в цілодобовому режимі.

«У першу чергу наша співпраця з «Поларіс Сателіт» направлена на протидію крадіжкам. Крім того, встановлення на автомобіль супутникової системи сигналізації дозволяє нам зробити суттєву знижку на страхування Каско. Ця пропозиція буде цікавою для тих водіїв, які хочуть зекономити на страхуванні та максимально захистити автомобіль за розумні гроші», - вважає Член Правління ПрАТ «Європейський страховий альянс» Кирил Кашура.

«Це чудова можливість отримати повноцінний спокій для власників автомобілів на дуже вигідних умовах в цей неспокійний час», - зазначив керівник відділу продажів Хомовський Сергій.

 Довідка:

ПрАТ «Європейський страховий альянс» (www.eia.com.ua)  засновано  22 вересня 1994 року. Статутний капітал: 55 000 000  грн. На підставі ліцензій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Компанія здійснює добровільне  та обов'язкове страхування, зокрема, страхування автомобілів, майна, особисте страхування та страхування відповідальності. ПрАТ «Європейський страховий альянс» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, учасником Угоди про пряме врегулювання збитків та членом Ядерного страхового пулу України.

Компанія «Поларіс Сателіт» ( www.polsat.com.ua) з'явилась на ринку у 2008 році із комплектами систем супутникової  охорони найвищого класу захисту автомобілів та їх власників.  Компанія постійно розвивається, вдосконалюється, розширює лінійку своїх систем.


0