ПрАТ «Європейський страховий альянс» відшкодувало більше 428 тис. грн за викрадений автомобіль TOYOTA


ПрАТ «Європейський страховий альянс» здійснило виплату страхового відшкодування за договором автострахування каско у зв’язку з викраденням TOYOTA FJ CRUISER.

Одного вечора водій поставив застрахований автомобіль на парковці біля будинку де мешкає, увімкнув сигналізацію, та пішов відпочивати. Вийшовши на вулицю вночі, він не знайшов своєї машини там, де її залишив. На жаль, його автомобіль став здобиччю злочинців.

Потерпілий одразу повідомив про викрадення слідчий відділ управління національної поліції, зателефонував до страхової компанії, а надалі – діяв так, як йому пояснив оператор. У ході проведення розшукових заходів автомобіль та осіб, причетних до його викрадення, знайдено не було. Згодом клієнт надав усі необхідні документи і отримав страхове відшкодування у сумі 428 800,10 гривень.

«Почастішали випадки викрадення транспортних засобів з території, що не охороняється, - коментує ситуацію Федір Кузьмін, директор департаменту врегулювання збитків, - зазвичай зловмисники діють вночі. Тому ми радимо клієнтам в нічний час зберігати машину на стоянці з охороною, паркінгу або в гаражі, і обов’язково обладнати автомобіль засобом, що дозволяє відстежити його місцезнаходження».


0