«Європейський страховий альянс» виплатив понад 332 700 гривень за згоріле авто


В житті автомобілістів трапляються ситуації, коли вони зазнають значних матеріальних збитків, а відшкодування від страхової компанії стає єдиною втіхою. Прикра подія сталась з нашим клієнтом. Серед ночі йому зателефонували працівники поліції та повідомили про підпал його автомобіля TOYOTA CAMRY, припаркованого біля будинку на узбіччі дороги. Чоловік одразу вибіг надвір, де побачив невтішну картину: працівники пожежної служби вже загасили полум’я, проте воно встигло практично повністю знищити авто. Порушник втік з місця злочину, постраждалі, на щастя, відсутні.

Добре, що власник транспортного засобу уклав договір автострахування каско. Вранці на місце події прибув аварійний комісар «Європейського страхового альянсу», випадок було оформлено належним чином. Ушкодження автомобіля виявились настільки значними, що ремонт було визнано економічно недоцільним (повна конструктивна загибель). Страхове відшкодування в сумі 332 781,07 гривень перераховано на рахунок страхувальника.

«Нажаль, підпали останнім часом трапляються не так вже й рідко, тому залишаючи транспортний засіб без нагляду, водії дуже ризикують. Радимо зберігати  авто в темну пору доби на стоянці, яка охороняється, або в гаражі» - зазначив директор департаменту врегулювання збитків «Європейського страхового альянсу» Федір Кузьмін.


0