Постійні клієнти - це знак якості страховика


Експертна думка

a_smolich.jpg

Олена Смолич, директор дирекції продажів і сервісного обслуговування

з особистих видів страхування СК «Європейський страховий альянс»

Які програми пропонуєте корпоративним клієнтам?

У корпоративному сегменті найбільш затребувані стандартні програми добровільного медичного страхування (ДМС), що включають такі види медичної допомоги: амбулаторно-поліклінічну, стаціонарну, невідкладну швидку, стоматологічну.

Залежно від потреб і бюджету роботодавців, які укладають договори ДМС на користь своїх співробітників, страхове покриття може бути оптимізовано і, наприклад, обмежено лише наданням швидкої невідкладної допомоги на догоспітальному рівні та екстреною госпіталізацією. У той же час, за бажанням страхувальника, договір може включати найрізноманітніші додаткові опції, такі як: профілактика (вакцинація, вітамінізація); офісна аптечка; відвідування басейну/тренажерної зали; профілактичні огляди; медичне страхування за кордоном тощо.

Вартість програм залежить від рівня медичних установ, які передбачені договором страхування. Так, обслуговування у відомчих клініках набагато дешевше, ніж в приватних, відповідно, і ціна страхової програми може відрізнятися в рази.

Чи тільки ціна є конкурентною перевагою?

Головною конкурентною перевагою на ринку ДМС є рівень сервісу, що надається страховою компанією при супроводі договорів страхування. Імовірність настання страхової події в період дії договору дуже висока, особливо при наявності програми амбулаторно-поліклінічної допомоги. А це значить - майже кожен застрахований матиме можливість оцінити якість наданих послуг і сформувати свою думку про роботу страхової компанії.

Багатьох корпоративних клієнтів «Європейський страховий альянс» обслуговує вже більше 7 років. Це свідчить про відмінну якість сервісу, що надається, і високий рівень задоволеності клієнтів. І ми постійно вдосконалюємо бізнес-процеси для підвищення ефективності роботи лікарів-координаторів, щоб нашим клієнтам було зручно, комфортно і надійно з нами.

Новинки-2017 від вашої компанії

Серед наших нових продуктів можна виділити кілька програм:

- "Екстрена госпіталізація" пропонується клієнтам, які уклали договір страхування від нещасних випадків, як додаткову опцію. Страховик оплачує послуги швидкої допомоги та стаціонару для лікування наслідків нещасного випадку.

- "Вакцинація": передбачає організацію і оплату вакцинації від грипу, а також включає ризикову частину (лікування можливих ускладнень при проведенні вакцинації або ускладнень грипу).

У наших планах також вивчити затребуваність додаткового покриття по організації лікування за кордоном для наших клієнтів і забезпечити реалізацію цієї можливості.

Чи готова наша медицина і страховий ринок до переходу на страхову медицину в масштабах всієї країни?

Страховий ринок, який успішно практикує і реалізує програми добровільного медичного страхування в межах корпоративного сектора, готовий до переходу на обов'язкову страхову медицину. За нашими прогнозами, частка ринку з надання послуг ДМС після введення загальнодержавного медичного страхування залишиться незмінною.

Джерело: щотижневик «Контракти»