Медичне страхування

ПрАТ «Європейський страховий альянс» пропонує широкий вибір програм медичного страхування для працівників будь-яких підприємств з урахуванням їх специфіки.
Основною перевагою ПрАТ «Європейський страховий альянс» є наявність власного цілодобового сервісного центру, у складі якого працюють досвідчені фахівці з вищою медичною освітою.

Програми добровільного медичного страхування передбачають оплату медичних послуг, наданих застрахованим особам в медичних закладах.
Термін дії - 1рік.
Комплексна типова програма передбачає надання застрахованому всього комплексу медичної допомоги:

  • амбулаторно-поліклінічної;
  • стаціонарної;
  • невідкладної;
  • стоматологічної;
  • медикаментозного забезпечення.

Страховий платіж залежить від страхової суми, обсягу медичних послуг, визначеного програмою страхування та категорії медичної установи, в якій надаватиметься медична допомога.
За бажанням страхувальника в програму можуть бути включені додаткові опції: профілактика (вакцинація, вітамінізація); офісна аптечка, оздоровлення (відвідування басейну, тренажерної зали); поліс медичної допомоги для поїздки за кордон та ін.
Конкретна програма страхування розробляється спеціалістами страхової компанії з урахуванням побажань страхувальника та його фінансових можливостей.
Для підготовки програми страхування, адаптованої для Вашого колективу, пропонуємо заповнити анкету-заявку та відправити її на одну з електронних адрес:  medic@eia.com.ua або insurance@eia.com.ua.

Програма короткострокового медичного страхування «Подорож» передбачає страховий захист на час відрядження в Україні. При цьому гарантується оплата наданих застрахованому медичних послуг при виникненні нещасного випадку або раптового захворювання, які вимагають надання невідкладної допомоги. 
Страхові суми складають: 3 000, 5 000 або 10 000 грн., мінімальний розмір страхового платежу — від 0,50 грн. за 1 день.

Координація дій застрахованих при настанні страхового випадку здійснюється лікарями-експертами ПрАТ «Європейський страховий альянс», а також спеціалізованими сервісними службами України. 

На час закордонних відряджень  пропонуємо оформити "Міжнародний страховий поліс медичної допомоги". Наявність страхового полісу при поїздках за кордон є об'єктивною необхідністю, оскільки допомагає уникнути непередбачених витрат застрахованої особи, які можуть виникнути в результаті раптового розладу здоров'я або нещасного випадку. Крім того, для отримання в'їзної візи в більшості країн світу обов'язковою умовою є укладення договору страхування, що гарантує оплату медичних витрат.
ПрАТ «Європейський страховий альянс» забезпечить Вам фінансовий захист, якщо під час поїздки виникла необхідність звернутися за медичною допомогою при раптовому захворюванні або нещасному випадку. 
За допомогою свого представника за  кордоном  — сервісної служби "Смайл Ассістанс" ПрАТ «Європейський страховий альянс» здійснить організацію медичної допомоги у  будь-якій країні світу, а також сплатить витрати:

  • на невідкладну, амбулаторну та  стаціонарну допомогу;
  • на медичну евакуацію до  місця постійного проживання.

Залежно від  обраної Вами програми ми надаємо додаткові послуги, а саме: юридичні, технічну допомогу у разі ДТП, організацію приїзду родичів або повернення неповнолітніх до місця проживання у випадку захворювання батьків тощо.
Термін дії страхового поліса відповідає тривалості запланованої поїздки.
Страхова сума  —  від  5  000  до 75  000 умовних одиниць: євро, або долари США, або інша іноземна валюта.
Страховий платіж залежить від терміну перебування за  кордоном, обраної страхової суми, країни відвідування та, у середньому, складає від  0,12  до  1,72 у.о. за добу.
Якщо працівник  постійно виїжджає за кордон, ми пропонуємо мультиполіс на необмежену кількість поїздок за кордон протягом року. Розмір страхової суми  — 30 000  у.о.
Страховий платіж  — від  40  до  80 у.о. (залежно від  країн, у  які плануються поїздки). Оплата страхового платежу здійснюється у гривнях за офіційним курсом НБУ.


Центр продажу:
03038, м. Київ, вул. Ямська, 28
тел.: +38 (044) 254-63-00, +38 (044) 254-63-40;

Служба контролю якості

Якщо Ви знайшли помилки на сайті або зауваження до якості обслуговування співробітниками компанії, звертайтеся в службу контролю якості обслуговування.