Страхування професійної відповідальності нотаріусів

Страхувальниками можуть виступати як нотаріальні контори, так приватні нотаріуси. Для забезпечення страхового захисту наші клієнти мають можливість обрати запропонований варіант страхування на базі встановленого законодавством мінімуму, а також підвищити ліміт відповідальності до бажаного рівня. У зв'язку з прийняттям Постанови НБУ про здійснення переказування коштів в національній та іноземній валюті, яка вимагає в обов'язковому порядку наявність нотаріально засвідчених перекладів на українську мову документів, які є підставою для переказу коштів, ви можете вибрати ліміт відповідальності по такій послузі, як страхування професійної відповідальності нотаріусів при посвідченні перекладів.

Об`єкт страхування:

Майнові інтереси Страхувальника, пов'язані з обов'язком останнього відшкодувати збитки, завдані третім особам внаслідок своєї професійної діяльності.

Страховий ризик/страхове покриття:

Заподіяння шкоди третім особам внаслідок помилок та упущень, ненавмисно допущених нотаріусами в процесі виконання своїх професійних обов'язків

Розмір страхової премії по службовому страхуванню професійної відповідальності безпосередньо залежить від стажу роботи нотаріуса і становить:

  • 0,12% -  0,15% - для нотаріусів зі стажем роботи до 2-х років;
  • 0,1% - 0,12% - для нотаріусів зі стажем роботи від 2-х до 5-ти років;
  • 0,08% - 0,095% - для нотаріусів зі стажем роботи понад 5 років.
Форма на стадії розробки

Центр продажу:
03038, м. Київ, вул. Ямська, 28
тел.: +38 (044) 254-63-00, +38 (044) 254-63-40;

Служба контролю якості

Якщо Ви знайшли помилки на сайті або зауваження до якості обслуговування співробітниками компанії, звертайтеся в службу контролю якості обслуговування.