Error message

  • Notice: Undefined offset: 0 in _menu_check_access() (line 644 of /home/strahova/public_html/includes/menu.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 in _menu_check_access() (line 644 of /home/strahova/public_html/includes/menu.inc).

Шановні клієнти!

З метою захисту Ваших прав, свобод та законних інтересів у дорожньо-транспортних пригодах та різноманітних кризових ситуаціях ПрАТ «Європейський страховий альянс» співпрацює з Адвокатським об'єднанням «Спілка адвокатів м. Києва»

В період дії полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ), який Ви придбали у ПрАТ «Європейський страховий альянс», Ви гарантовано отримуєте:

  • Безкоштовну консультацію адвокатів у разі потрапляння забезпеченого полісом ОСЦПВВНТЗ транспортного засобу у дорожньо-транспортну пригоду (цілодобово).
  • За Вашої однозначної згоди — безкоштовний захист та представлення Ваших законних прав, свобод та інтересів в справах про адміністративні правопорушення при ДТП — а це цілком безкоштовна робота адвокатів по вивченню матеріалів ДТП, участі у судових засіданнях першої та апеляційної інстанцій, а також вжиття інших, передбачених діючим законодавством України заходів, по встановленню та доведенню Вашої правоти та відсутності Вашої вини у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди!

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном: 044 351 24 10 або в офісі нашої Компанії: м. Київ, вул. Ямська, 28 або на сайті http://spilka-kiev.com.ua