Новини

 

14

травня

ДТП трапилась на перехресті за таких обставин: починаючи поворот ліворуч, водій застрахованого автомобіля FIAT DOBLO не оцінив дорожню обстановку та не пропустив зустрічний RENAULT KANGOO.


02

травня

У квітні пролонговано на наступний рік облігаторну програму перестрахування ПрАТ «Європейський страховий альянс» з компанією Hannover Ruck SE, Germany. Перестраховик має високий міжнародний рейтинг надійності A+ (Superior),  присвоєний  рейтинговим агентством  A.M.Best.


27

квітня

Акціонери ПрАТ «Європейський страховий альянс» на річних загальних зборах, що відбулись 24 квітня 2018 року, визнали роботу Правління та Наглядової ради Компанії за підсумками 2017 року задовільною. Компанія закінчила рік з чистим прибутком 2 644 000 гривень.


24

квітня

Аварія відбулась через невдалий розворот фури. Виконуючи цей маневр, водій DAF XF був неуважним і не пропустив застрахований автомобіль SKODA FABIA, який рухався у зустрічному напрямку.


23

квітня

Взяли участь у студентській науково-практичній конференції «Конкурентоспроможність як основа розвитку економіки в сучасних умовах», що відбулась 20 квітня в «Університеті економіки та права «КРОК».