ПрАТ «Європейський страховий альянс» оновило дію облігаторної програми перестрахування майнових  ризиків. Договір на 2020-2021 роки підписано з компанією Hannover Ruck SE, Germany. Перестраховик має високий міжнародний рейтинг надійності A+ (Superior),  присвоєний  рейтинговим агентством  A.M.Best. Розміщення програми відбулось при посередництві брокера Marsh.

Як і раніше, комбінований договір облігаторного перестрахування діє на базі ризикового ексцедента збитку. Покриваються усі збитки за договорами страхування або факультативного перестрахування майна, інженерних, вантажних ризиків, відповідальності та КАСКО.

При оновленні програми було впроваджено низку змін. Розширено територію дії договору.  Відтепер покриваються майнові ризики на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей. Також переглянуто перелік виключень. Зокрема, оновлена програма передбачає покриття страхування витворів мистецтва, музичних інструментів (якщо вони не мають художньої та історичної цінності), засобів спеціального призначення та сільськогосподарської техніки (у тому числі під час проведення робіт, для яких така техніка технологічно передбачена), а також ризиків, пов’язаних з перевезенням певних видів небезпечних речовин тощо.

08/04/2020
Поділитися: