Автоцивілка

 
1 Програма 2 Контактні дані 3 Активація
Автоцивілка базова
грн. 500 / 1 рік
Франшиза - 2500 грн.
Страхове покриття - майно:
160 000 грн.
Страхове покриття - здоров'я:
320 000 грн.
Пряме врегулювання для компаній-учасників системи
Допущені до управління - без обмежень по стажу
Допомога адвоката Акція

Замовити

Автоцивілка +
грн. 700 / 1 рік
Франшиза - 0 грн.
Страхове покриття - майно:
160 000 грн.
Страхове покриття - здоров'я:
320 000 грн.
Пряме врегулювання для компаній-учасників системи
Допущені до управління - без обмежень по стажу
Допомога адвоката Акція

Замовити

Заповнивши цю форму, Ви можете замовити та оплатити поліс ОСЦПВ (обов'язкова автоцивілка). ОСЦПВ - відповідно Закону України обов'язковий вид страхування, який передбачає страхування відповідальності водія у разі спричинення ДТП та нанесення шкоди майну або здоров'ю третіх осіб. Страхова компанія на умовах договору виплачує компенсацію постраждалим замість винного в такому випадку водія.

Електронний поліс
  • Відповідно Розпорядження Нацкомфінпослуг з 07.02.2018 в Україні діє Електронна Автоцивілка. Після оплати поліс страхування буде автоматично зареєстрований в базі МТСБУ, а Ви зможете отримати договір на електронну адресу без необхідності відвідувати офіс компанії!
Для чого Вам потрібен поліс автоцивілки ?
  • Автоцивілка (ОСЦПВ) – обов’язковий вид страхування згідно із Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»
  • Це надійний захист від незапланованих фінансових витрат.Винному у ДТП власникові поліса ОСЦПВ не доведеться сплачувати за ремонт пошкодженого ним автомобіля або компенсувати витрати потерпілим, їх відшкодує страхова компанія.  Законодавчо встановлено ліміти відповідальності на одного потерпілого: за шкоду, заподіяну майну – 160 000 грн; за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю – 320 000 грн.
  • Поліс Вам необхідно придбати хоча б для того, щоб уникнути штрафу, розмір якого може бути від 425 до 850 грн.
Коли діє поліс ?
  • Поліс автоцивілки діє лише у тому випадку, якщо його власника було визнано винуватцем дорожньо-транспортної пригоди. Якщо Вашої вини в скоєнні ДТП немає,Ви нікому нічого не винні і Ваша автоцивілка не діє.
Переваги автоцивілки від Європейського страхового альянсу
  • Ви можете придбати страховий поліс онлайн, без відвідування офісу нашої компанії з будь-якої точки України.
  • Європейський страховий альянс – учасник угоди про Пряме врегулювання збитків, а це означає: якщо при ДТП наш клієнт став потерпілим, він має право звернутись за відшкодуванням до нас.
  • В період дії поліса автоцивілки, який Ви придбали у Європейського страхового альянсу, Ви гарантовано отримуєте безкоштовну консультацію адвоката у разі потрапляння в ДТП, а за Вашої однозначної згоди, він вживатиме усіх заходів з встановлення та доведення Вашої правоти у разі відсутності Вашої вини у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди!
Додаткове покриття
  • Вартість автомобілів збільшилась і страхового відшкодування у розмірі 160 000 грн може не вистачити для ремонту пошкодженого внаслідок ДТП транспортного засобу. Щоб не доплачувати з власної кишені, можна збільшити ліміт відповідальності, придбавши договір добровільного страхування цивільної відповідальності.

Замовити консультацію спеціаліста

Замовте зворотній дзвінок та отримайте консультацію спеціаліста зі страхування

Переваги 'Європейський страховий альянс'

Працюємо з 1994 року

Рейтинг надійності uaAA

Пряме врегулювання збитків

Цілодобовий медичний асистанс