Новини та публікації

20 Лис

20-річчя об'єднання "Ядерний страховий пул"

  • 20.11.2023

Сьогодні виповнюється 20 років з часу заснування об'єднання "Ядерний страховий пул".

Протягом усього цього часу об'єднання страховиків прикладає максимум зусиль для виконання свого основного завдання: організація та координація страхування і перестрахування українських ядерних ризиків, ризиків при транзитному транспортуванні територією України ядерних матеріалів, прийняття у перестрахування ризиків закордонних ядерних операторів.

Детальніше


16 Лис

Увага! Важлива інформація!

  • 16.11.2023

У зв'язку з обривом лінії телефонного зв'язку тимчасово не працюють міські телефонні номери нашого центрального офісу: +38 (044) 351-24-10, 351-24-20.

Наразі ведуться ремонтні роботи.

ТЕРМІНОВІ КОНТАКТИ ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ

 

Детальніше


15 Лис

Нагорода у номінації: «За найкращу репутацію надійного страхового Партнера»

  • 15.11.2023

Сьогодні відбулась урочиста подія, присвячена підведенню підсумків та нагородженню за результатами «XVIII - ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2023».

ПрАТ «Європейський страховий альянс» визнано переможцем у номінації: «За найкращу репутацію надійного страхового Партнера».

Детальніше


14 Лис

Рейтинг за 3 кв. 2023 р. оновлено на рівні uaAA

  • 14.11.2023

РА «Стандарт-Рейтинг» прийняло рішення про оновлення кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості страховика Приватного акціонерного товариства «Європейський страховий альянс» на рівні uaAA

Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю / кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками. Оновлюючи рейтинг Страховика, Агентство керувалось результатами роботи Компанії за 9 місяців 2023 року.

Детальніше 

Детальніше


08 Лис

Сплачено понад 418 тис. грн за договором КАСКО

  • 08.11.2023

Одним із найкращих фінансових рішень для нашого клієнта, власника автомобіля LEXUS RS 350, стало оформлення договору автострахування КАСКО. Адже ніколи не знаєш, які «сюрпризи» можуть трапитись в дорозі.

Водій автівки SKODA OCTAVIA, при виконанні перестроювання на сусідню смугу, не помітив, що в ній у попутному напрямку їде застрахований LEXUS RS 350, і спричинив зіткнення. Внаслідок удару автомобілі отримали значні механічні пошкодження, потерпілі відсутні.

За цим страховим випадком ПрАТ "Європейський страховий альянс" перерахувало на рахунок СТО відшкодування у сумі 418 147 гривень для виконання ремонтно-відновлювальних робіт.

Отже, завдяки своїй передбачливості, наш клієнт позбувся фінансового клопоту та отримав відремонтоване авто.

Детальніше