Новини та публікації

18 Лис

Європейський страховий альянс: страхування від COVID-19 для колективів

  • 18.11.2020

Довготривала пандемія коронавірусної інфекції Covid-19 змінила звичний спосіб життя українців і відповідальні керівники все більше замислюються над тим, як вберегти себе та свій колектив від негативних наслідків небезпечної хвороби. ПрАТ "Європейський страховий альянс" пропонує корпоративну програму страхування персоналу на випадок захворювання небезпечним вірусом COVID-19.

Детальніше


02 Лис

ПрАТ "Європейський страховий альянс" - лауреат конкурсу "Страхова компанія року - 2020"

  • 02.11.2020

ПрАТ "Європейський страховий альянс" визнано переможцем XV Всеукраїнського конкурсу "Страхова компанія року - 2020" у спеціальній номінації «Лідер з організації якісного медичного асистансу для застрахованих з ДМС».

Детальніше


26 Oct

Чат-бот в Telegram для застрахованих з ДМС

  • 26.10.2020

ПрАТ "Європейський страховий альянс" радий повідомити про запуск чат-боту в месенджері Telegram для застрахованих осіб з добровільного медичного страхування. З його допомогою власники полісів ДМС можуть зв’язатись з медичним асистанським центром Компанії та залишити запит щодо запису на консультацію до лікаря чи на отримання медикаментів, отримати перелік документів та бланки на виплату, дізнатись результати розгляду заяви на виплату, надати відгуки та пропозиції щодо роботи сервісного центру з добровільного медичного страхування тощо.

Детальніше


07 Oct

Європейський страховий альянс взяв участь у загальних зборах ЯСПУ

  • 07.10.2020

На загальних зборах компаній-членів Ядерного страхового пулу України, що відбулись  5 жовтня 2020 року, страховики обрали нову Раду Пулу, до складу якої вкотре увійшло ПрАТ «Європейський страховий альянс». Компанія є співзасновником ЯСПУ, бере активну участь в роботі об’єднання з моменту його заснування (2003 рік) та входить до складу Ради вже третю каденцію поспіль. Наразі представники #ЄСА  очолюють правовий комітет, входять до складу комітету з фінансів і комітету з перестрахування та врегулювання збитків.

Детальніше


10 Вер

За договором автострахування каско сплачено 128 тис. грн

  • 10.09.2020

Купуючи автомобіль, ми набуваємо разом з ним і побоювання за його безпеку, адже аварія або викрадення можуть обернутися великими витратами.
Хтось покладається на удачу, але уникнути непередбачених витрат можна за допомогою страхування - каско, яким скористався наш клієнт, застрахувавши свою автівку - FIAT DOBLO і… не пошкодував.
Детальніше