Новини та публікації

08 Кві

Відповідальність і стійкість: досвід Європейського страхового альянсу під час війни

  • 08.04.2024

Марина Воронянська, Голова Правління ПрАТ «Європейський страховий альянс», розповіла ONLINE ЖУРНАЛ "BANKIR", як працює Компанія в умовах воєнного стану і розвиває ділові відносини з клієнтами та партнерами.

Детальніше


01 Кві

ЄСА отримав найвищу оцінку від МТСБУ за підсумками 4 кв. 2023 р.

  • 01.04.2024

МТСБУ скасувало відображення оцінок страховиків у вигляді «Світлофору» і перейшло на новий формат. Відтепер на сайті Бюро щоквартально оприлюднюватиметься «Загальна оцінка діяльності страховиків» (від 1 – «незначний ступінь ризику» до 4 – «неприйнятно високий ступінь ризику»), яка відображатиме показники діяльності страховика - члена МТСБУ за внутрішніми договорами з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Детальніше


11 Бер

Страхування військових ризиків у ДМС

  • 11.03.2024

Як показало опитування "Інтерфакс Україна", дедалі більше корпоративних клієнтів страхових компаній з добровільного медичного страхування зацікавлені у включенні цієї опції в договір. За словами директора департаменту особистого страхування "Європейського страхового альянсу" Вікторії Голяк, компанія працює переважно в сегменті корпоративного медичного страхування.
"Зараз отримуємо дедалі більше запитів від клієнтів і партнерів щодо воєнних ризиків", - повідомила вона.

Детальніше


07 Бер

Наш рейтинг фінансової стійкості за підсумками 2023 р. оновлено на рівні uaAA

  • 07.03.2024

РА «Стандарт-Рейтинг» оновило на рівні  uaAA кредитний рейтинг/рейтинг фінансової стійкості страховика ПрАТ «Європейський страховий альянс». Оновлюючи рейтинг, Агентство керувалось результатами роботи Компанії за 12 місяців 2023 року. Рейтинг на рівні uaAA зберігається восьмий рік поспіль.

Детальніше


09 Лют

Пролонговано облігаторну програму перестрахування ПрАТ «Європейський страховий альянс» на 2024 рік

  • 09.02.2024

ПрАТ «Європейський страховий альянс» оновило облігаторну програму перестрахування майнових, технічних та автотранспортних ризиків на наступний рік. Основним перестраховиком за всіма видами бізнесу залишається Hannover Ruck SE, Germany. Перестраховик має високий міжнародний рейтинг надійності A+ (Superior),  присвоєний  рейтинговим агентством  A.M.Best. Розміщення відбулось при посередництві брокера  "Аон Фінленд Оі”.

Детальніше