Новини та публікації

23 Лют

Європейський страховий альянс в номінації “Лідер страхової медицини”

  • 23.02.2021

25-й рік поспіль Журнал "Бізнес" за допомогою голосування визначає кращих гравців банківського, фінансового і страхового ринків України.
Наразі ПрАТ "Європейський страховий альянс" виступає у номінації “Лідер страхової медицини”.
Запрошуємо віддати голос за посиланням: https://business.ua/uk/form/strakhovi-fin-oskar-2020
Голосування триває до 28 лютого 2021.

Детальніше


22 Лют

За договором КАСКО сплачено майже 221 тис. грн.

  • 22.02.2021

Наші клієнти не переймаються, якщо потрапили у ДТП і прошкодження отримало лише авто. Вони без стресу і нервів вирішують поточні проблеми із транспортним засобом, адже головний нервовий фактор – де взяти гроші – знешкоджений.
Кошти на ремонт вони отримують у формі виплати за полісом КАСКО.

Детальніше


15 Лют

Європейський страховий альянс - учасник конкурсу FinAwards

  • 15.02.2021

Розпочався щорічний конкурс FinAwards, мета якого визначити найкращі фінансові компанії в реалізації продуктів, передових технологій і клієнтських сервісів. ПрАТ "Європейський страховий альянс" бере участь одразу у двох номінаціях: “СЕО фінансового сектора” (#2) і “Технології та інновації - страхові”(#20).

Детальніше


02 Лют

За договором КАСКО сплачено майже 251 тис. гривен

  • 02.02.2021

Оформлюючи поліс КАСКО, ви зберігаєте своє авто, і при будь-якій ситуації – ДТП, стихійних явищах та протиправних діях третіх осіб – Страхова компанія повністю компенсує вартість ремонту, і ваша автівка повернеться до роботи без жодних витрат з вашого гаманця. Наші клієнти вже впевнились на практиці – саме так це і працює.

Детальніше


28 Січ

Захист у розпал COVID-19

  • 28.01.2021

Про причини створення програми страхування від COVID-19, специфіку і переваги даного страхового продукту розповідає Вікторія Голяк, Директор дирекції з особистих видів страхування ПрАТ «Європейський страховий альянс».
Джерело: Журнал “Banker.ua”
Детальніше